contact Gazeta.pl LIVE Wiadomości

Contact Gazeta.pl LIVE Wiadomości

App by AGORA SA
Report an issue with Gazeta pl LIVE Wiadomości.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Gazeta.pl LIVE Wiadomości?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of AGORA SA to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Gazeta.pl LIVE Wiadomości Features and Description

{Najnowsze wiadomości ze świata i kraju, pogoda tylko w Gazeta.pl LIVE. Aplikacja szybsza i lżejsza (zajmuje mniej miejsca!) niż kiedykolwiek! Teraz dostarczamy Wam najnowsze wiadomości, wideo, galerie zdjęć, pogodę i inne ciekawe materiały w jeszcze wygodniejszej i bardziej przejrzystej formie. Pobierajcie i korzystajcie! WIADOMOŚCI LIVE Najważniejsze wiadomości, najszybciej podane i zawsze w jednym miejscu. Informacje, artykuły, relacje, poranne i wieczorne skróty wiadomości. Aktualne i odświeżane z minuty na minutę. Bądź zawsze na bieżąco! MAGAZYN WIADOMOŚCI Szukasz ciekawych wiadomości i felietonów lub masz ochotę obejrzeć interesujące materiały wideo? Znajdziesz to w specjalnej zakładce w Gazeta.pl LIVE. POGODA Nadchodzi załamanie pogody? Szykuje się słoneczny weekend? Dzięki aplikacji zawsze otrzymasz najważniejsze alerty pogodowe. QUIZY Rozerwij się grając i odpowiadając na pytania, a potem pochwal się znajomym! Teraz słynne quizy z Gazeta.pl dostępne są także w aplikacji. WIDEO Oglądaj ciekawe wideo w aplikacji i nie martw się o ilość pobieranych danych - jakość materiałów dostosuje się do szybkości Twojego łącza. NA SKRÓTY To jest Twoja mapa aplikacji - znajdziesz tu wszystkie kategorie i ustawienia. Możesz wybrać dodatkowe kategorie wiadomości, które będą się wyświetlały na pasku zakładek. WIADOMOŚCI NA PÓŹNIEJ Trafiasz na ciekawy artykuł, ale nie możesz go w tej chwili przeczytać? Zapisz go i wróć do niego później. To bardzo proste. NIE PRZEGAP Odbieraj powiadomienia o najważniejszych wiadomościach oraz o wszystkim, co Cię interesuje. Jeśli nie udało Ci się czegoś przeczytać, będzie na Ciebie czekało w archiwum powiadomień. KONFIGURUJ Dostosuj ustawienia aplikacji do swoich preferencji: • wybierz sposób wyświetlania wiadomości, • skonfiguruj menu aplikacji po swojemu, • ustaw powiadomienia, • zmień kolejność kategorii, • dostosuj wielkość tekstu, jakość zdjęć i wiele innych.

contact Gazeta.pl LIVE Wiadomości image 2   contact Gazeta.pl LIVE Wiadomości image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app