contact BluTV

Contact BluTV

App by BluTV
Report an issue with BluTV.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with BluTV?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of BluTV to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.BluTV Features and Description

{BluTV, istediğin zaman, istediğin yerde yüzlerce dizi, film ve belgeseli izlemeni sağlayan, canlı yayın kanallarıyla televizyon keyfini sonuna kadar yaşamana olanak veren reklamsız ve taahhütsüz bir internet televizyonudur. - BluTV özel yapımları ve yalnızca BluTV'de bulabileceğin yabancı içerikler burada! - Reklamsız içerikler, maksimum TV keyfi! - Dilediğin zaman iptal etmek sadece bir tık uzağında. - Telefon, tablet, bilgisayar ve akıllı televizyondan izleme özgürlüğü. - Yarım kalan içerikler kaldığın yerden devam et özelliği ile her zaman kullanıma hazır. - 100'lerce film, dizi, belgesel ve en çok izlediğin canlı yayın kanalları burada! Bozkır, Bartu Ben, Masum ve Yaşamayanlar gibi BluTV yapımı olan özgün dizilerin yanında The Walking Dead ve The Handmaid's Tale gibi seçkin yabancı içerikler yalnızca bu platformda izlemen için seni bekliyor.

contact BluTV image 2   contact BluTV image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app