contact Dodo

Contact Dodo

App by DODO NETWORK & ADVERTISEMENT
Report an issue with Dodo.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Dodo?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of DODO NETWORK & ADVERTISEMENT to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Dodo Features and Description

{Ücretsiz üye olarak hemen binlerce kişiler ile iletişime geç.Gerek şehir içi,gerek şehir dışı seçtiğin insanlarla sohbet et. Sahte profil ile karşılaşmanız durumunda lütfen bizlere bildirin.Uygulamayı en iyi hale getirmemiz için sana ihtiyacımız var. Görüştüğünüz kişiler ile saygı çerçevesinde konuşmanız tavsiye edilir.Şikayet gelinmesi durumunda şikayete ilişkin kontroller yapılacağı ve buna bağıl yaptırımlar uygulanacağı söz konusudur. Uygulamada,yeni konuşmaya başladığınız ya da güvenmediğiniz kişilere hemen numaranızı vermeniz tavsiye edilmez.Kötü niyetli kişilerin yapabileceği faaliyetlerden uygulamamız ve ona bağıl firmamız sorumlu değildir. Sahte profil açmanız durumunda uygulamaya giriş yapmanıza izin verilmeyecektir.Sahte profiller ile ilgili denetlemeler yapılmaktadır. Uygulamamız dürüstlük ve şeffaflık politikasını izlemektedir.Bu gücü sizlerden alıyoruz,sizlerin yardımıyla çok daha iyi hale getireceğiz. Keyif almanız dileğiyle,bütün üyelerimize iyi eğlenceler dileriz. MERAKTA KALMAYIN,BİZİMLE KALIN!

contact Dodo image 2   contact Dodo image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app