contact Pogoda TVN Meteo

Contact Pogoda TVN Meteo

App by TVN S.A.
Report an issue with Pogoda TVN Meteo.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Pogoda TVN Meteo?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of TVN S.A. to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Pogoda TVN Meteo Features and Description

{Oto najbardziej społecznościowa pogoda w Polsce. W nowej aplikacji TVN Meteo znajdziesz nie tylko aktualne prognozy, informacje i wideo, ale będziesz także mógł podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych. Wyjątkowa zawartość: - szczegółowa prognoza pogody dla ponad 80 tys. lokalizacji w Polsce i na świecie; - prognoza temperatury i opadów godzina po godzinie, w formie prostych i wygodnych wykresów; - szczegółowe dane na wyciągnięcie ręki: temperatura odczuwalna, prędkość wiatru, ciśnienie, wilgotność - prognozy wideo TVN Meteo – oglądaj na ekranie telefonu, gdziekolwiek jesteś - najbardziej społecznościowa pogoda – zrób zdjęcie i podziel się pogodą na portalach społecznościowych - 16-dniowa, autorska prognoza pogody Tomasza Wasilewskiego - najważniejsze informacje pogodowe i materiały wideo z Polski, Europy i świata - ostrzeżenia przed gwałtownymi zjawiskami i relacje na żywo z miejsc, w których dochodzi do najważniejszych wydarzeń: - najciekawsze zdjęcia i spektakularne filmy, prezentujące potęgę natury; - rozpoznanie lokalizacji poprzez moduł GPS, możliwość definiowania listy ulubionych lokalizacji Pobierz aplikację TVN Meteo i nie daj się zaskoczyć pogodzie!

contact Pogoda TVN Meteo image 2   contact Pogoda TVN Meteo image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app