contact Hamilelik Takibi

Contact Hamilelik Takibi

App by HokkabazSoft
Report an issue with Hamilelik Takibi.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Hamilelik Takibi?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of HokkabazSoft to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Hamilelik Takibi Features and Description

Günümüzde teknoloji o kadar ilerledi ki artık doktorunuza gitmeden aklınıza takılan konularda bilgi alabilir veya basit sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bizlerde sizlere yardımcı olmak adına gerek araştırarak gerek uzmanlardan yardımlar alarak 40 hafta boyunca gebelikte yaşananları derleyerek sizlerin hizmetine sunduk. Hamilelik takibi programımızı kullanırken de göreceksiniz ki kullanımı en basit ve kapsamlı gebelik takip programlarından bir tanesidir. Hamilelik takibi programında yer alan başlıca özellikler şunlardır; - Her haftaya ait ayrıntılı bilgi. Sizin veya bebeğinizin gelişimi hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. - Her haftaya ait bebeğinizin ultrason veya 3d çizimlerle oluşturulmuş resimlerini inceleyebilirsiniz. - Gebeliğinizin her haftasına ait beslenme ipucularını öğrenebilir sağlıklı bir gebelik geçirebilirsiniz. - 9 ay boyunca aylık olarak değişimleri izleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. - 40 hafta boyunca anne karnındaki bebeğin videolarını izleyebilirsiniz. - Hafta hafta bebeğinizin boy ve kilosunu takip edebilirsiniz. - Diğer kullanıcılara sorular sorup onların sordukları sorulara cevaplar yazabilirsiniz. Böylece aklınıza takılan kısımlar hakkında diğer annelerin düşüncelerini almış olursunuz. *Bu uygulama Hamilelik takip uygulamasıdır. Uygulama içerisindeki veriler internet ve bilirkişiler vasıtası ile hazırlanmıştır. Uygulama içerisindeki veriler ortalama veriler baz alınarak sizlere sunulmaktadır. Sizin bebeğinizin gerçek değerlerini vermeyebilir. Uygulama içerisindeki tavsiyeleri doktorunuza danışmadan uygulamamanızı tavsiye ederiz. Hafta Hafta gebelik takibini güvenle yapabilirsiniz.

contact Hamilelik Takibi image 2   contact Hamilelik Takibi image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app