contact Yasin-i Şerif

Contact Yasin-i Şerif

Published by İslami UygulamalarReport an issue with Yasin-i Şerif.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Yasin-i Şerif?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of İslami Uygulamalar to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Yasin-i Şerif Features and Description

Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerim'de bulunan Yasin Suresini sesli olarak dinlemek, tefsirini okumak ve faziletlerini öğrenmek isteyenler için hazırlanmış Yasin-i Şerif android uygulamasıdır UYGULAMA ÖZELLİKLERİ -6 farklı hafızdan dinleyebilme -Video ve ses dosyalarını SD Karta indirme özelliği. -Ezberlenmesinde kolaylık sağlamak için otomatik tekrar özelliği. Dinleme bölümünde sağ alt köşede bulunan simgeye dokunarak simgeyi siyah yapmanız halinde özellik aktif olacak değiştirme işlemi yapılmayana kadar aynı kalacaktır. -Sekmeler arası geçişlerde son kalınan sekmelerin otomatik olarak gelmesi özelliği. -Dinlemede ses ayarı değiştirme özelliği. -Video izlemede ses ayarı değiştirme özelliği. -Sosyal platformda paylaşma seçenekleri. - Ücretsiz %100 ücretsiz olan uygulama ile tekrar etmek, öğrenmek ya da çocuklarınıza öğretmek için harika bir yoldur. Internet erişimi izni reklamlar ve dosya indirme için kullanılmıştır.

contact Yasin-i Şerif image 2   contact Yasin-i Şerif image 2

Troubleshoot and Solve Common Yasin-i Şerif Issues


How to Fix Yasin-i Şerif Not Working, Crashes, has Errors, Is Unresponsive, has Black screen/White screen:


To resolve these issues with Yasin-i Şerif, we will start with troubleshooting the service itself and then account issues, then potential problems with your device. Let's get started:

  1. Check if Yasin-i Şerif is down for everyone and not just you: A good way to know if it's not working for everyone is to check Appcontacter Yasin-i Şerif user reports here >>. If other users are reporting that Yasin-i Şerif is down, you'll need to wait until Yasin-i Şerif itself fixes the issue.

  2. Clear Yasin-i Şerif app cache: Clearing cached data will force.....

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!Search for another app