contact Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar

Contact Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar

App by Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
Report an issue with Hürriyet .
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar Features and Description

{Hürriyet' in mobil uygulaması ile son dakika haberleri anlık bildirimler ile anında öğren, yazarları internetsiz de oku, gündemden ekonomiye, spordan magazine birçok kategoriyi takip et. Hürriyet Mobil uygulamasında neler var? * Hürriyet' in güçlü yazar kadrosu ile gündeme yönelik köşe yazılarına ulaşabilirsin. * Yazar yazılarını internet bağlantın olmadan okuyabilirsin. Günün köşe yazıları internet varken uygulamayı ilk açtığında cihazına yüklenecektir. Böylece internetin yokken bile yazarları okuyabilirsin. * Bir parmak hareketi ile sayfalar arasında kolayca geçiş yapabilirsin. İstediğin zaman yazı boyutunu değiştirebilirsin. * Haberleri sesli dinleyebilir ya da daha sonra okumak için kaydedebilirsin. * Bulunduğun şehre ait yerel haberleri okuyabilir ve şehrinde yaşanan gelişmeleri öğrenebilirsin. * Gündem ile ilgili sondakika gelişmelerini takip edebilir, gelişmeler ile ilgili yorum yazabilirsin. * Spor dünyasındaki gelişmeleri takip edebilir, futbol, basketbol, voleybol gibi kategorilere ulaşabilirsin. * Teknoloji kategorisinde yeni çıkan ürünler ve oyunlar ile ilgili bilgi alabilirsin. * Magazin kategorisinde merak ettiğin tüm magazin gelişmelerini takip edebilir, gelişmeler ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilirsin. * Sondakika gelişmelerini anlık bildirimler ile anında öğrenebilirsin. * Türkiye' de ve dünyada yaşanan ekonomik gelişmeleri takip edebilir, istersen emlak, kobi, otomobil gibi ilgilendiğin ekonomi haberlerine ulaşabilirsin. Gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer tüm gelişmeler için Hürriyet ücretsiz uygulaması ile yanında. Doğru, güvenilir habercilik anlayışı ile Hürriyet, tüm gazeteler arasında öncü konumunu korumaya ve uygulamasıyla gazeteciliğin amiral gemisi olmaya devam ediyor. Türkiye ve dünyada yaşanan sondakika gelişmelerinden yazar yazılarına, magazin ve teknolojiden her şehre ait yerel haberler dahil size geniş bir haber içeriği sunan Hürriyet Mobil uygulaması yarım asrı aşan gazetecilik deneyiminden güç alıyor. Sen de Hürriyet uygulaması ile haber oku ve gündem ile ilgili gelişmeleri takip et. Soru, görüş ve önerilerin için her gün 09.00 – 18.30 saatleri arasında hizmet veren 0 850 224 0 222 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattımızı arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsin.

contact Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar image 2   contact Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app