contact Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Altın

Contact Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Altın

App by Ingenium Yazılım - Mert Tufan Vatandost
Report an issue with Canlı Döviz .
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Altın?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of Ingenium Yazılım - Mert Tufan Vatandost to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Altın Features and Description

{Tüm Döviz Kurlarını, Borsa Endeks ve Borsa Hisse Senetlerini, Tüm Altın Fiyatlarını CANLI veri ile izleyin (Borsa verileri BIST 100 kuralları gereği 15 dakika gecikmelidir). Canlı Döviz ile anlık olarak dolar,euro,gram altın,sterlin,japon yeni, euro/dolar paritesini takip edebilir, tüm bu kurlar ve paritelerin son 6,12,24 saat veya haftalık-aylık grafiklerini görebilirsiniz. Tüm borsa istanbul endeks verileri ve borsa hisse senedi verileri. İstediğiniz borsa endeks verisini veya hisse senedini izleme listenize ekleyebilir, veya tüm borsa hisse senetlerinin detaylarını hisse detay sayfasından inceleyebilirsiniz. Borsa endeks ve hisse senetlerinin grafiklerini istediğiniz şekilde çizebilirsiniz. Fiyat alarmı özelliği ile dolar , euro , altın ve diğer tüm kurlar için fiyat alarmı ekleyebilir ve fiyat alarmı gerçekleştiğinde 7/24 ve anında bildirim ile haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm borsa endeksleri ve hisse senetlerine sınırsız sayıda fiyat alarmı kurabilirsiniz. Tüm veriler anlık olarak yenilenmekte ve gün içindeki değişimlerinin yanı sıra, grafik yardımı ile belli zaman aralıklarında döviz değişimlerini sizlere sunmaktadır. -Uygulamamızda aktif bazı kurlar Dolar / TL Euro / TL İngiliz Sterlini / TL TL / Japon Yeni Gram Altın Fiyatları Çeyrek Altın Yarım Altın Cumhuriyet Altın BIST 100 Borsa Sembolleri ve 3500+ sembol daha.. Hepsi Canlı ve Anlık. -Dolar , Euro , Altın ve diğer tüm kurlar saniyelik değişimler ile %100 anlık ve canlı olarak iletilmektedir. -Borsa hisse senetleri ve borsa endeks verileri 15 dakika gecikmeli ancak anlık değişimler ile size iletilmektedir. -Hızlı değişiklik gösteren dolar, euro ve tüm döviz kurlarını herhangi bir gecikme olmadan, canlı olarak takip edebilirsiniz. Fiyat alarmı özelliği, hiçbir fiyat hareketini kaçırmamanız için mükemmel bir özelliktir ve kullanımı tamamen ücretsizdir.

contact Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Altın image 2   contact Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Altın image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app