contact Mynet Haber - Son Dakika Haber

Contact Mynet Haber - Son Dakika Haber

App by Mynet - Funpac
Report an issue with Mynet Haber .
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Mynet Haber - Son Dakika Haber?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of Mynet - Funpac to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Mynet Haber - Son Dakika Haber Features and Description

{Mynet Haber uygulaması ile güncel, spor, magazin, gazeteler, son dakika haberleri ÜCRETSİZ olarak takip edebilirsiniz. Gündem ile ilgili en son haberler ve gelişmeler için özel olarak tasarlanan Mynet Haber'i indirin, Türkiye ve dünyadan son haberler en hızlı haliyle telefonunuza gelsin. - Mynet’in yenilenen uygulaması sayesinde en güncel haberler 7 / 24 telefonunuzda. - Haberler, son dakika, magazin, güncel haberler ve spor haberleri, - Kadın, yemek, seyahat, nasıl yapılır içerikleri ve tarifler, - Politika, yaşam, dünya, gündem, teknoloji hakkında en son haberler, galeriler, videolar - Son dakika spor haberleri, transfer gelişmeleri, canlı maç sonuçları, canlı maç anlatımı, maç özetleri ve spor galerileri, - En çok izlenen videolar komik, eğlenceli videolar, fragmanlar, - Magazin dünyasındaki gelişmeler, ünlülerden merak edilen gelişmeler, fotoğraflar, - Anlık borsa, finans bilgilerine erişim ve piyasalarla ilgili güncel bilgiler, - En son finans haberleri, borsa, altın, döviz bilgileri, dünyada yaşanan ekonomik gelişmeler, - Trafik durumunu öğrenebilme, - Tüm şehirlerin anlık ve 3 günlük hava durumu tahminleri, - Astroloji ve burç yorumlarıyla ilgili içerikler, - Sinema ile ilgili haberler, vizyona girecek filmler ve vizyondakiler hakkında bilgiler, - Email hesabına erişim, - Kategorilerin sıralamasını ilgi alanına değiştirebilmek, kişisel bir haber deneyimi oluşturmak, - Parmak hareketiyle farklı haberler ve kategoriler arasında geçiş yapabilmek, - Günün özeti, galeriler, analizler ve videolar, - Tüm içeriklere yorum yapabilmek ve yapılan yorumlara cevap verebilmek, - Anlık bildirimler (push) ile en son haberleri ve son dakika gelişmelerini ilk öğrenen olmak, - Widget özelliği ile haberlere hızlı erişim imkanı. Mynet Haber uygulaması ile ilgili tüm eleştiri ve önerilerinizi uygulama içerisindeki “Görüş bildir” üzerinden ya da direkt olarak [email protected] adresine yazabilirsiniz.

contact Mynet Haber - Son Dakika Haber image 2   contact Mynet Haber - Son Dakika Haber image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app