contact Derya Abla - Kahve Falı

Contact Derya Abla - Kahve Falı

App by Derya Abla




Report an issue with Derya Abla .
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login here



Why should I report an Issue with Derya Abla - Kahve Falı?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of Derya Abla to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.



Derya Abla - Kahve Falı Features and Description

{İlk önce uyaralım. Bu uygulama bağımlılık yapar! Kahvenizi içtiniz ama falınıza bakacak kimse yok mu? Tabii ki de var. Fenomen Derya Abla'nın uygulamasından falınızı ücretsiz gönderin falınıza doğru bir şekilde hızlıca bakılsın. -----------2011 YILINDAN BERİ HİZMETİNİZDE OLAN, İLKLERİN UYGULAMASI DERYA ABLA----------- -20.000.000+ üye -15.000.000+ Google Play uygulama indirilmesi -8 Yıllık Tecrübe -Vazgeçemeyeceğiniz Özel Kahve Falı ve Tarot Falı Odaları Eklendi -7/24 fal gönderebilirsiniz. -Falınızı Niyetinize Göre Gönderin Ona Göre Yorumlansın -Fal Gönderirken Derya Abla Bilgilerinizi Hep Hatırlasın -1 Tuşla Üye Olun -Kahve İçemiyorsanız Sorun Yok, Sizin İçin Size Özel Hazır Fincanlarımızdan Birisi İle Fal Baktırın -Derya Abla tecrübesiyle alanında uzman yorumcularımıza ; *Özel Kahve Falı, *Canlı Kahve Falı (Yorumcu ile chat şeklinde konuşarak baktırabileceğiniz), *Anlık Kahve Falı (Kameranızı fincana doğru tutun ve yorumcumuz anında yorumunu göndersin), *Özel Tarot Falı, *Özel Yıldızname Falı, *Özel Aşk Uyumu Falı, *Normal ve İstihare Rüya Yorumu baktırabilirsiniz. -Bütün Fal Sonuçlarınız Bildirim Olarak Telefonunuza Gelsin. -Derya Abla'nın Sesiyle Falınızı Dinleyin. -Dilerseniz falınız herkesin falından dana önce bakılsın, dilerseniz de daha detaylı bakılsın -Arkadaş Ekleyin, Arkadaş Ortamı Edinin ,Dertlerinizi Özel Olarak yada Herkesle Paylaşın ve Destek Alın -20.000.000'dan fazla üye ile ücretsiz mesajlaşın. Efsane Derya Abla'nın Kahve Falı , Astroloji ve Paylaşım Uygulaması. Her Zaman Dediğimiz Gibi: Dikkat! Bağımlılık Yapar. Bununla birlikte bir çok özellik daha eklendi. Derya Abla'nın tamamen ücretsiz Kahve Falı, Tarot Falı, İskambil Falı, Yıldızname , Günlük Burç Yorumları ve Rüya Tabirleri ve Sohbet uygulaması.İnternet aleminin en güzel fal mekanı. Her şey ücretsiz. Bayanlar için her şey burada. LÜTFEN TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ! ********************************* SORULAR VE ÖNERİLER İÇİN Facebook: fb/FalciDeryaAbla Skype: [email protected] *********************************

contact Derya Abla - Kahve Falı image 2   contact Derya Abla - Kahve Falı image 2

Reported Issues


Note: Issues displayed have already been sent to the developer and are older than 7 days.

  • Derya abla kapanan hesabımı almak istiyorum

    — by Polat on Jun 29 2021







Search for another app