contact Finans Borsa Döviz Altın Cepte

Contact Finans Borsa Döviz Altın Cepte

Published by Metin Haliloğlu



Report an issue with Finans Borsa Döviz Altın Cepte.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login here



Why should I report an Issue with Finans Borsa Döviz Altın Cepte?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of Metin Haliloğlu to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.



Finans Borsa Döviz Altın Cepte Features and Description

Finans Kuşum mobil uygulaması ile tüm güncel döviz, altın ve borsa ( BİST100 ) finans bilgileri anında cebinizde ve isterseniz sizi uyarıyor! Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirmek! Hemen uygulamayı indirip güncel doviz, altin ve borsa finans verilerini takip etmeye başlayın! Bu uygulama ile : * İstediğiniz döviz kurları, altın ve hisse senetleri ile kendi portföyünüzü oluşturup, sizin için önemli bütün finans bilgilerini tek bir sayfada görebilirsiniz. * Foreks piyasalarında yüksek işlem hacmine sahip bütün döviz kurlarının serbest piyasa, döviz kurlarını takip edebilirsiniz. * Satışta olan altın türlerinin serbest piyasa ve banka banka alım satım fiyatlarini ve günlük değişim grafiklerini takip edebilirsiniz. * Borsa'da ( BIST100 ) işlem gören bütün hisse senetleri, bu hisse senetlerinin son ve açılış fiyatlarını takip edebilirsiniz. * Takip edilen işlem ile ilgili alarm ekleyebilirsiniz. * Döviz çevirici ile istediğiniz doviz kurunu istediğiniz döviz kuruna çevirebilirsiniz. Uygulamada yer alan döviz kurları: *Amerikan Doları - USD *Euro - EUR *Avustralya Doları - AUD *İsviçre Frangı - CHF *Danimarka Kronu - DKK *İngiliz Sterlini (Pound) - GBP *Japon Yeni - JPY *Norveç Kronu - NOK *Suudi Arabistan Riyali - SAR *İsveç Kronu - SEK Altın Fiyatları: *Ons *Gram Altın *Çeyrek Altın *Yarım Altın *Tam Altın *Gremse Altın *14 Ayar Altın *18 Ayar Altın

contact Finans Borsa Döviz Altın Cepte image 2   contact Finans Borsa Döviz Altın Cepte image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!





Search for another app