contact Doviz - Altin, Borsa, Kripto

Contact Doviz - Altin, Borsa, Kripto

Published by Noktacom Medya AS
Updated: May 5, 2023Report an issue with Doviz.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Doviz - Altin, Borsa, Kripto?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of Noktacom Medya AS to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Doviz - Altin, Borsa, Kripto Features and Description

Piyasaları takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler, kripto para, döviz, altın, emtia ve borsa verileri anında cebinde! ‌• Takip Listem ile istediğin döviz kurları, kripto para, altın ve hisse senetleriyle kendi listeni oluşturup, senin için sunduğumuz listeleri takip ederek önemli bütün finans verilerini aynı ekranda görüntüle. ‌• Takip listene dair sana özel fiyat değişim bildirimleri ile piyasa hareketlerinden ilk sen haberdar ol. • Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını anlık olarak öğren; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık ve yıllık değişim grafikleriyle takip et. • En güncel piyasa haberlerine ve analizlerine anında ulaş, anlık bildirimler sayesinde piyasalardaki en önemli gelişmeleri ilk sen öğren. • Döviz çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu, altın çeşitlerini ve kripto paraları birbirleriyle karşılaştır. • Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğin kur, altın, parite, kripto para ve diğer tüm veriler, istediğin değere ulaştığı anda ilk sen öğren. • Hesaplama araçları ile kredi, mevduat faizi, MTV ve gelir vergisi hesaplamalarını yap. • Günlük, haftalık ve aylık ekonomik takvim verilerini gerçek zamanlı takip et. Güncel döviz, kripto para, altın, borsa, emtia, parite verilerini takip etmeye başlamak için Doviz.com’ın resmi uygulamasını hemen indir! Yasal Uyarı: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.S. tarafından sağlanmaktadır.

contact Doviz - Altin, Borsa, Kripto image 2   contact Doviz - Altin, Borsa, Kripto image 2

Troubleshoot and Solve Common Doviz Issues


How to Fix Doviz Not Working, Crashes, has Errors, Is Unresponsive, has Black screen/White screen:


To resolve these issues with Doviz, we will start with troubleshooting the service itself and then account issues, then potential problems with your device. Let's get started:

  1. Check if Doviz is down for everyone and not just you: A good way to know if it's not working for everyone is to check Appcontacter Doviz user reports here >>. If other users are reporting that Doviz is down, you'll need to wait until Doviz itself fixes the issue.

  2. Clear Doviz app cache: Clearing cached data will force.....

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!Search for another app