contact Cevşen Duası

Contact Cevşen Duası

App by Andriosoft
Report an issue with Cevşen Duası.
Send the customer service your feedback so they can fix your issue asap.

Already have an account? Login hereWhy should I report an Issue with Cevşen Duası?


  1. AppContacter will directly Email your issue/feedback to an apps's customer service once you report an issue and with lots of issues reported, companies will definitely listen to you.
  2. Pulling issues faced by users like you is a good way to draw attention of Andriosoft to your problem using the strength of crowds.
  3. Importantly, customers can learn from other customers in case the issue is a common problem that has been solved before.Cevşen Duası Features and Description

{Uygulama marketlerinde birçok cevşen uygulaması bulunmaktadır. Ancak bizim bu uygulamayı yapmamızın en büyük sebebi diğer uygulamalarda bulunmayan bir özellik oldu. Cevşenin arapçasını okurken manasını bilmeden okuyoruz ve manasına bakıp tekrar arapçasına dönmek bazı uygulamalarda çok karışık oluyor, bazı uygulamalarda ise sayfa değiştirmek şeklinde oluyor. Böyle olunca da sadece arapçasını okuyup kapatıyoruz. Bizim uygulamada böyle bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Çünkü hepsini tek satırda görebiliyorsunuz. Umarız hoşunuza gider.. Uygulama için geliştirme ve iyileştirmeler devam edeceginden yapacağınız yorumlar ve hatalarla ilgili geri dönüşlerin çok onemli olduğunu hatırlatırız.

contact Cevşen Duası image 2   contact Cevşen Duası image 2

Reported Issues


No Issues reported yet. Be the first to report one!

Search for another app